Консультація по телефону:
17 Березня, 2019 Новини компанії

Сертифікат - гарантія якості

Завдяки тенденції глобалізації міжнародної торгівлі, сертифікати стають більш популярними, так як вони є доказом якості продукції, послуг і робіт світовим вимогам. Спочатку поговоримо про сертифікати, глянувши з боку споживача.

В першу чергу, це необхідно для захисту здоров'я нас і наших близьких. Багато десятків століть поспіль людство винаходило ціле розмаїття виробів виключно з натуральних матеріалів. Тільки починаючи з розвитку транспортних шляхів в XIX столітті і значного стрибка в науці минулого століття, товарообіг дозволив закінчити епоху голоду спочатку в Західній Європі, а потім і по всьому континенту.

Також в життя кожного увійшла продукція з полімерних складових. Для контролю властивостей товарів усіх галузей необхідно було заснувати правила, які розвивають до наших днів.

Не кожен виробник застосовує плоди прогресу правильно, через що з'явилася проблема безпеки і екологічності. Досить часто рівень модифікованих продуктів, добавок, сумішей і консервантів вище норми через недбале ставлення виробника. У наші дні споживач завжди правий і може вимагати від продавця пред'явити сертифікат відповідності на продукцію, який буде свідчити про гармоніювання продукту з встановленими стандартами якості.

Наявність документального підтвердження підвищує привабливість товару, дозволяє вибрати найкраще серед багатого асортименту, відсіваючи примітивні аналоги відмінною продукції. За хороший товар не шкода заплатити більше, адже ви можете бути спокійні за якість. Це відноситься не тільки до харчових продуктів, а й до безлічі інших товарів.

Виробнику, який пройшов процедуру сертифікації, простіше вийти лідером в конкурентній боротьбі за кінцевого споживача, нехай це внутрішній або міжнародний ринок. Збільшення карти збуту дасть можливість поступового підвищення ціни за бренд, що принесе додатковий прибуток. Проведенням випробувань продукції, видачею сертифікатів та реєстрацією кінцевої документації уповноважені займатися тільки центри, які пройшли атестацію акредитаційними органами. До таких центрів відноситься компанія ICAC, яка допоможе кожному виробнику знайти шляхи відповідності чинним нормам, стандартам, правилам і стати кращими за допомогою наявності необхідного сертифікату.

  • Поделиться:

Наші головні переваги

Великий досвід роботи дозволяє нам оперативно і якісно надавати послуги нашим клієнтам

Досвід роботи 10 років

Напрацьований роками досвід дозволяє нашим юристам вирішувати найскладніші питання

Гарантія якості

Завдання виконується із найсуворішим дотриманням закону та побажань клієнта

Комплексний підхід

Над завданням клієнта працює команда юристів-професіоналів різного профілю, що дозволяє вирішити поставлену задачу з урахуванням всіх нюансів

Повний комплекс послуг

Надаємо повний юридичний супровід клієнта від момента реєстрації бізнеса і до його ліквідації

Наші клієнти та партнери

За час нашої роботи ми отримали безліч задоволених клієнтів і партнерів

Адвокатське Об'єднання
Адвокатське Об'єднання "Неофеліс ЛГ" Neofelis Law Group
Зворотній дзвінок
Передзвонимо Вам через 10 хвилин
Ваше ім'я
Ваш телефон
Данные будут использованы только для связи с Вами!
×
Ваше ім'я
Ваш телефон
Данные будут использованы только для связи с Вами!
×