Консультація по телефону:

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД ЗЕД

 

Компанія ТОВ "Solid Finance" здійснює супровід зовнішньоекономічної діяльності юридичних і фізичних осіб-підприємців. Ми надаємо як окремі послуги, так і комплексний супровід в сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Послугами, якими ви зможете скористатися у нас є:

 

СКЛАДАННЯ МІЖНАРОДНИХ ДОГОВОРІВ (КОНТРАКТІВ)

Необхідною умовою ведення зовнішньоекономічної діяльності є необхідність її належного юридичного оформлення. В першу чергу, мова йде про договори (контракти).

При складанні договорів (контрактів), якими супроводжується ЗЕД варто враховувати багато нюансів - починаючи від коректного перекладу і закінчуючи особливостями іноземного та міжнародно-правового регулювання. Всі ці нюанси ми враховуємо, коли наші клієнти звертаються до нас за складанням міжнародних договорів (контрактів).

Юристи "Solid Finance" здійснюють складання договорів (контрактів) на наступних мовах: українською, російською, англійською, польською та арабською.

Дану послугу надаємо для країн ЄС, а також Арабських країн.

 

ЮРИДИЧНА ЕКСПЕРТИЗА ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ДОГОВОРІВ (КОНТРАКТІВ)

Якщо Ваш іноземний контрагент надає вам власну редакцію договору, то не варто її сліпо підписувати, оскільки наслідки можуть бути дуже обтяжливими для вас. Саме для цього і варто звертатися за експертизою зовнішньоекономічних договорів (контрактів).

Звернувшись до юристів "Solid Finans" ви отримаєте повний аналіз запропонованого до укладення договору на відповідність національному законодавству і законодавству іноземного контрагента, а також міжнародним актам у сфері ЗЕД; на наявність невигідних для вас умов.

В кінцевому результаті, допоможемо внести правки в договір для надання запропонованої вами редакції договору для вивчення і подальшого узгодження з вашим контрагентом.

 

ДОПОМОГА В РОЗМИТНЕННІ / ЗАМИТНЕННІ ТОВАРІВ

Здійснюючи ЗЕД, вам так чи інакше доведеться зіткнутися з митним оформленням товарів. У зв'язку з цим команда "Solid Finance" пропонує послугу розмитнення / замитнення товарів.

До нас ви може звернеться для здійснення розмитнення обладнання, сільгосптехніки, запчастин, побутової техніки, одягу і взуття, а також будь-якого іншого типу вантажу. В рамках цієї послуги ми складаємо ввесь необхідний пакет документів і надаємо його митним органам, після чого контролюємо процедуру оформлення. При необхідності також проводимо ліцензування і сертифікацію товарів.

Терміни і вартість розмитнення вантажу залежать від обсягу партії, типу товарів і наявного у вас пакету документів.

Послуги замитнення вантажу - це послуги оформлення товарів, що вивозяться за межі території, яка є митною зоною для даного товару. Такі випадки потребують проведення цілого ряду документальних процедур, включаючи ті документи, які регламентують стан, в якому знаходиться товар. Він повинен потрапити за кордон митної території в тому ж стані, в якому він їх покинув. Крім того, митне оформлення експорту товарів має на увазі оформлення документально і надання відповідної інстанції підтвердження підстав, на яких даний експорт перевозиться за кордон спеціальної митної зони.

Тому "Solid Finance" як компанія, яка надає повний спектр послуг із супроводу ЗЕД, провадить допомогу з оформлення як експорту, так і імпорту, а також надає юридичні консультації з цих питань.

 

ПОСЛУГА ЗОВНІШНЬОТОРГОВЕЛЬНОГО АГЕНТА

Залучення зовнішньоторговельного агента для здійснення торговельної діяльності є невід'ємною частиною аутсорсингу ЗЕД. Ця послуга надає можливість замовникам повністю перекласти свої експортно-імпортні операції на плечі професіоналів. Команда досвідчених фахівців "Solid Finance" займається маркетинговими дослідженнями, пошуком постачальників/покупців продукції по специфікації, ціні і географічному розташуванню з підготовкою списку потенційних продавців/покупців, веденням переддоговірних переговорів, складанням і підписанням зовнішньоторговельних договорів, митним оформленням вантажу, проведенням оплати товарів зарубіжному контрагенту.

Користуючись допомогою зовнішньоторговельного агента, ваша компанія може отримати ряд значних переваг. А саме знизити час на оформлення і переоформлення документів, мінімізувати кількість самих документів, зменшити витрати на утримання власного штату фахівців і інші, не менш значущі переваги.

Надання послуги зовнішньоторгового агента розпочали з Республіки Польща.

Вартість: по домовленості

Наші головні переваги

Великий досвід роботи дозволяє нам оперативно і якісно надавати послуги нашим клієнтам

Досвід роботи 10 років

Напрацьований роками досвід дозволяє нашим юристам вирішувати найскладніші питання

Гарантія якості

Завдання виконується із найсуворішим дотриманням закону та побажань клієнта

Комплексний підхід

Над завданням клієнта працює команда юристів-професіоналів різного профілю, що дозволяє вирішити поставлену задачу з урахуванням всіх нюансів

Повний комплекс послуг

Надаємо повний юридичний супровід клієнта від момента реєстрації бізнеса і до його ліквідації

Наші клієнти та партнери

За час нашої роботи ми отримали безліч задоволених клієнтів і партнерів

Адвокатське Об'єднання
Адвокатське Об'єднання "Неофеліс ЛГ" Neofelis Law Group
Зворотній дзвінок
Передзвонимо Вам через 10 хвилин
Ваше ім'я
Ваш телефон
Данные будут использованы только для связи с Вами!
×
Ваше ім'я
Ваш телефон
Данные будут использованы только для связи с Вами!
×